Vacature

ACCOUNT EXECUTIVE

(32 - 40 UUR)

Krijg jij energie van het bouwen aan klantrelaties?

LOGISZ is een ambitieus en fullservice marketing- en communicatiebureau. Van strategie en conceptontwikkeling tot contentcreatie en productie: onze dienstverlening is alles omvattend. We gaan altijd voor een langdurige samenwerking met onze klanten, waarin we met elkaar optrekken alsof we collega’s zijn. Omdat ons klantenbestand groeit, hebben wij jou nodig!
Vacature LOGISZ

Als Account Executive bouw en onderhoud jij relaties met onze klanten. Dit doe je zo goed, dat jouw klanten je bij al hun marketing- en communicatievraagstukken weten te vinden. Met jouw commerciële skills zet jij de wensen, vragen en kansen die zij hebben om naar projecten. Je maakt samen met je collega’s een ureninschatting, zet deze om in offertes en stemt die af met de klant. Pas als jouw klanten tevreden zijn, ben jij dat ook.

Waar hebben we jou voor nodig?

  • Uitbouwen van ons accountteam: wij willen graag nog meer klanten van dienst zijn. Daarom breiden we uit: samen met je vier directe collega's vorm je team Account. Je krijgt je eigen klantportfolio en werkt nauw samen met de Project Managers.
  • Commercieel inzicht: jij ziet kansen. Waar kunnen jouw klanten verbeteren op het gebied van marketing en communicatie? Dankzij jouw enthousiasme en overtuigingskracht vertaal je die kansen naar concrete werkzaamheden voor ons team en weet je dit om te zetten in een passend voorstel of offerte.
  • Goede relatie met jouw klanten: je bouwt een nauwe band op met jouw klanten. Door goed te luisteren weet jij altijd wat er speelt en weten klanten jou te vinden bij kleine en grote marketingvraagstukken.
  • Een duidelijke onderbouwde mening: je vormt snel een onderbouwde mening over campagnes, middelen of strategieën, zowel voor klanten als intern richting collega’s. Je brengt jouw mening overtuigend over, waarmee je anderen verder helpt.

Wij kijken uit naar de komst van iemand die:

  • Energie krijgt van het behalen van omzetdoelen en daar graag een tandje extra voor bijzet.
  • Er alles aan doet om maximaal resultaat te behalen voor onze klanten én voor LOGISZ.
  • Snapt dat klanten ook ‘s avonds kunnen bellen.
  • Ervaring heeft met de diensten die wij aanbieden, van strategie en branding tot campagnes, video's en websites.

Alle diensten op een rij

Eerst stevig landen, daarna doorgroeien

Je start bij ons als Project Manager. Zo leer je onze aanpak, klanten en systemen goed kennen. Zodra je dat onder de knie hebt, groei je door in je rol als Account Executive.

Nu al enthousiast?

Solliciteer dan direct! Meer weten over LOGISZ? Lees dan snel verder! 👇 

Solliciteer direct

Wie zijn 'wij' eigenlijk?

LOGISZ is een energiek en groeiend bureau waar 38 professionals van alle disciplines op het gebied van marketing en communicatie samenkomen. Sinds de zomer van 2022 werken wij vanuit de splinternieuwe LOGISZ Campus, bestaande uit drie lagen met open, multifunctionele ruimtes. Hierdoor worden ontmoetingen, creativiteit en het uitwisselen van ideeën nog meer gestimuleerd.

Met wie werk je veel samen?

Frank Fuhler

Frank Fuhler Senior Account Executive & Team Lead

Niels Konings

Niels Konings General Manager

Marcel van Uum

Marcel van Uum Senior Account Executive

Saskia van der Salm

Saskia van der Salm Manager Sales & Accounts

Wat bieden wij jou?

  • Regie over je werkdag: jij houdt de touwtjes in handen en plant je eigen werkzaamheden én die van de specialisten.
  • Je wordt onderdeel van een dynamische werkomgeving waarin jouw ontwikkeling centraal staat. We helpen je graag verder groeien.
  • We bieden flexibele werktijden, zodat werk en privé perfect op elkaar aansluiten.
  • Ruimte voor commercieel talent: je ontwikkelt je commerciële vaardigheden door klantwensen op een enthousiasme manier te vertalen naar slimme en haalbare projectvoorstellen, met volop leermomenten om hierin verder te groeien.
  • Je werkt met een team van gedreven specialisten die elkaar inspireren en ondersteunen. Samenwerking is onze kracht.
  • Werk met impact. Met jouw werk draag je direct bij aan de groei en het succes van onze klanten.

Jij brengt ons:

Jij krijgt van ons:

icon vlam_Tekengebied 1

Energie

Je bent gemotiveerd om elke dag het maximale eruit te halen

Medaille_Tekengebied 1_Tekengebied 1

Vooruitgang

Je wilt elke dag nog beter worden dan je al bent

icon_team

Teamspirit

Je werkt goed en graag samen in een team

icon hersenen_Tekengebied 1

Kennis & ervaring

Je werkt doelgericht en beredeneert je keuzes. Oog voor detail en een goede beheersing van de Nederlandse taal zijn een pré

icon high five_Tekengebied 1

Enthousiasme

Je wordt enthousiast van het bedenken én uitvoeren van marketingplannen

icon hand box_Tekengebied 1

Hecht team

dat betrokken is bij elkaar

icon_ontwikkeling

Volop uitdaging

en ontwikkelmogelijkheden

icon_salaris

Prima salaris

en vrije dagen om het uit te geven

icon_koffie

Hele goede koffie

en verse gemberthee en fruit

Icon ui_Tekengebied 1

VrijMiBo

en leuke teamuitjes

25 jaar LOGISZ
Summer party
E-bike rijden
Paintball
Ibiza feest
230815 Ibiza feest
Halloweenfeest

Het sollicitatieproces bij LOGISZ:

  1. We nodigen je uit voor een eerste kennismaking en rondleiding.
  2. We bepalen samen jouw kleurenprofiel,  waarmee je inzicht krijgt in jouw drijfveren.
  3. In een tweede gesprek gaan we dieper in op de functie.
  4. Zijn we een match? Dan volgt er een aanbod.
Loading animation

Denk jij dat wij bij elkaar passen?

Solliciteer dan direct! 

Wij leren je graag wat beter kennen. Vertel ons waarom jij denkt dat je bij ons past. Overtuig ons van jouw talent, dan nodigen wij je uit voor een kennismakingsgesprek.

Upload CV *

Dit is een verplicht veld!

Upload sollicitatiebrief *

Dit is een verplicht veld!

Upload portfolio (optioneel)

Dit is een verplicht veld!

Bedankt

Voor jouw sollicitatie.

Leuk dat je ons team wilt komen versterken! We gaan aan de slag met jouw sollicitatie en nemen zo snel mogelijk contact met je op om je eventueel uit te nodigen voor een kennismaking.

Dit is Saskia

Zij helpt je graag verder.

Saskia van der Salm

Saskia van der Salm

Manager Sales & Accounts

Stuur Saskia een mailtje

25 jaar LOGISZ
Overleg
LOGISZ Campus
Teamoverleg LOGISZ
Sandra en Maarten
Ibiza party op dakterras
De mooiste merken
Ibiza party