Sinds dit jaar mogen wij ons officieel Spotler Premium Partner noemen! Met deze status erkent Spotler, als leverancier van marketing- en communicatiesoftware, dat wij hun platform structureel en op hoog niveau inzetten. Zo zorgen wij dat onze klanten continu onder de aandacht blijven bij nieuwe en bestaande relaties en warme leads direct worden opgevolgd.
Spotler is een marketing automation- en e-mailplatform waarmee je mailings automatiseert op basis van klantgedrag, -interesse en -fase. Denk aan automatische mailtjes waarbij een nieuwe relatie direct na een aanvraag een reeks berichten ontvangt met praktische informatie. Of een klant die al een tijd niets heeft besteld en een gerichte herinnering krijgt.
Het doel is vaste, consistente opvolging. Zodat je onder de aandacht blijft bij potentiële klanten en bestaande relaties, vertrouwen opbouwt en eerder wordt benaderd wanneer er een nieuw project of bestelling speelt. Wil je weten hoe je dat slim inricht binnen jouw organisatie?
Er zijn veel internationale e-mailtools beschikbaar, maar wij kiezen bewust voor een Nederlandse partij. Spotler slaat data op in Nederland, is DDMA-gecertificeerd (ISO27001) en werkt volledig volgens de AVG-wetgeving. Dat betekent dat contactgegevens niet op Amerikaanse servers terechtkomen en niet onder buitenlandse wetgeving vallen. Voor ons is privacy namelijk geen bijzaak, maar een randvoorwaarde.
Als Premium Partner werken wij dagelijks met de marketingsoftware van Spotler en weten we precies hoe je deze inzet binnen een bredere marketingstrategie. Onze focus ligt daarbij op Spotler Mail+: de e-mailmarketingsoftware waarmee we nieuwsbrieven versturen, doelgroepen segmenteren en automatische mailcampagnes opzetten.
De inrichting en het beheer van Spotler vragen meer tijd dan vaak wordt gedacht. Daarom kiezen veel bedrijven ervoor om dit uit te besteden.
Wij richten de database logisch in, zorgen voor scherpe segmentatie en ontwikkelen templates in jouw unieke huisstijl. Daarna bouwen we slimme ‘workflows’ die inspelen op gedrag: opent iemand meerdere mails? Dan volgt gerichte opvolging. Wordt een offerte bekeken? Dan krijgt sales een seintje. Dat is wat je mag verwachten van een Premium Partner!
Dit is Saskia
Zij helpt je graag verder.
Saskia van der Salm
Manager Sales & Accounts
